Het team 2018-2019

 Wie werken er op De Bunders?

  

Team De Bunder 2018-2019Niet op de foto: Tabitha Heijmans, Susan Tuerlings, Jessie Wolfs, Bianca van den Boer en Bas van Ierland.

          
Directeur Gerard Molenkamp g.molenkamp@stgboom.nl
Intern Begeleider Karin Boonman ib.debunders@stgboom.nl
Administratie Bianca van den Boer administratie.debunders@stgboom.nl
Leergroep I A Tabitha Heijmans t.heymans@stgboom.nl
  Jolien van den Hoven j.vandenhoven@stgboom.nl
Leergroep I B Mayke Dijk m.dijk@stgboom.nl
  Suzanne Marinussen s.marinussen@stgboom.nl
Leergroep I C Stevie Verweijmeren s.verweijmeren@stgboom.nl
Leergroep I D Linda van der Ven l.vanderven@stgboom.nl
  Lieke van der Vleuten l.vandervleuten@stgboom.nl
Leergroep I E Susan Tuerlings s.teurlings@stgboom.nl
  Mayke Dijk m.dijk@stgboom.nl
Leergroep II A Léon op 't Hoog l.opthoog@stgboom.nl
Leergroep II B Lieke Bluijs l.bluijs@stgboom.nl
  Lieke van der Vleuten l.vandervleuten@stgboom.nl
Leergroep II C Linda van Antwerpen l.vanantwerpen@stgboom.nl
Leergroep II D Tessa van Zwol t.vanzwol@stgboom.nl
  Eva Lopez e.lopescardozo@stgboom.nl
Leergroep III A Sanne van Gils s.vangils@stgboom.nl
Leergroep III B Danny Nieuwenhuis d.nieuwenhuis@stgboom.nl
Leergroep III C  Riëtte Stevens r.stevens@stgboom.nl
  Mary Aarts m.aarts@stgboom.nl
Leergroep III D Sandra van Riel s.vanriel@stgboom.nl
  Nils Hoogeland n.hoogeland@stgboom.nl
Groep 8 Luc Vermeulen l.vermeulen@stgboom.nl
  Nils Hoogeland n.hoogeland@stgboom.nl
  Erwin Klaasse e.klaasse@stgboom.nl 
 ---------------  --------------  ----------------------------------
Onderwijsassistente Els Schreuder e.schreuder@stgboom.nl
Onderwijsassistente Hennie van de Snepscheut          h.vandesnepscheut@stgboom.nl
Onderwijsassistente Jessie Wolfs j.wolfs@stgboom.nl
Leraar bewegingsonderwijs Bas van Ierland b.vanierland@stgboom.nl
Basisschoolcoach en leerlingondersteuning Anjes Franke a.franke@stgboom.nl
Eventmanager Ilse Franken i.franken@stgboom.nl
Conciërge Giel van Genugten g.vangenugten@stgboom.nl

 

 

  • Homeimg1
  • Homeimg2
  • Homeimg3
  • Homeimg4
  • Homeimg5